Stehno spedition s. r. o.

 

Chcete, aby se Vaše zásilka dostala bezpečně na místo určení přesně v požadovaném čase? Obraťte se na nás.

Stehno spetition s. r. o. je společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti přepravy a spedice, která Vám zajistí dopravu zboží nejen po celé České republice, ale především také po Evropě.

Mezi naše služby patří přeprava kusových zásilek neboli sběrné služby, přímé transporty či logistické služby. Nabízíme také uskladnění zboží a zaměřujeme se zejména na expresní rozvoz zásilek v rámci států Evropské unie.

Pro úplnou spokojenost zákazníků je součástí naší filozofie využívání systémů „just in time“ a „just in sequence“, které umožňují dosažení maximální logistické efektivity, neboť děláme jen to, co je potřeba a kdy je to potřeba, bez mrhání časem a prostředky. Výsledkem je spolehlivost a včasnost našich služeb za velmi dobré ceny.

Abychom byli schopni vyhovět Vašim požadavkům co nejlépe, jsou Vám naši přepravci a rozsáhlý vozový park k dispozici 24 hodin denně po 7 dní v týdnu / 365 dní v roce a to včetně státních svátků a Vánoc.

 

Aktuality


Nabídka práce - řidič mezinárodní dopravy, volné 3 místa puze na skříňové dodávky,nástup 1.4. 2021

Pro rok 2021 jsme objednali nákup a odběr 6 aut Mercedes Sprinter, která jsou určena k obměně a rozšíření naší flotili na 30 aut a ke spokojenosti našich zákazníků.

23.2 2021 odběr 1 nového vozu Mercedes Sprinter 319 plachta 8 palet